Menu Zamknij

Enoteka - Perfekcyjna w każdym calu

Wyzwanie:

Enoteka Pergamin to wykwintna restauracja i sklep z winami. Ulokowana niedaleko krakowskiego Rynku celuje w klientów, którzy mają wyrobiony gust i podniebienie, a jednocześnie wspierających zrównoważony rozwój.

W menu znajdują się lokalne produkty, polskie wędliny i zagrodowe sery. Nic dziwnego, że miejsce znalazło się w przewodniku Gault&Millau.

Firma dba o to, by klient stykał się z produktem dopracowanym w każdym detalu – stąd niesamowity wygląd potraw, piękne wnętrza i dopasowana identyfikacja wizualna – od menu, poprzez kartę win, na informacji o rezerwacji kończąc,

Enoteka potrzebowała wyróżniającego konceptu, który będzie pasował do miejsca dla wymagających.

Rozwiązanie:

Zaproponowaliśmy klientowi papier barwiony w masie – jeden z najbardziej szlachetnych produktów z grupy papierów ozdobnych.

Jednocześnie, dbając o wpływ na środowisko, użyliśmy papierów, które w 100% powstają według filozofii reduce and reuse. Kreativkarton jest w całości produkowany z makulatury, a Crush grape do produkcji potrzebuje znacznie mniej celulozy, zastępując ją przetworzonymi skórkami z owoców. W efekcie zastosowania techniki sitodruku i sztancowania powstały materiały, które przyjemnie wziąć do ręki, poczuć ich fakturę i docenić detal wykonania. Realizacja doskonale wpisuje się w całościową koncepcję miejsca dla koneserów.