Menu Zamknij

Opakowania z papieru

Wyzwanie:

Opakowanie mówi wiele o marce. Wiedzą o tym najbardziej znane firmy świata, dlatego poświęcają projektowi opakowania niemal tak wiele czasu, jak swoim produktom. Papier, wykonanie i grafika są obietnicą jakości samego produktu, czasem pierwszym fizycznym kontaktem klienta z naszą marką. Oryginalne opakowanie, interesujący dobór kolorów, funkcjonalność to istotne elementy wizerunku, które nie tylko mają sprawić, że klient zapragnie naszego produktu, ale również nabierze do niego zaufania. To też najlepszy sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji. Jak projektować pudełka, torby i kartony, by nie były sztampowe?

Rozwiązanie:

Dla naszych klientów znajdujemy rozwiązania, które mieszczą się w założonym budżecie, a jednocześnie daleko im od powszechnie spotykanych, odtwórczych projektów. Forma, kształt i wykonanie jest szyte na miarę. Korzystamy z gotowych form, ale też poszukujemy nowych rozwiązań, projektując indywidualne wykrojniki, przygotowując próbne egzemplarze.

Ciekawym projektem było opakowanie – ECO Pudełko – na karafkę i szklanki do wody. Wykonałyśmy je z tektury falistej w kolorze jasno brązowym, kojarzącym się z trendami ekologicznymi. W środku zaprojektowałyśmy wypełniacz z otworami dopasowanymi do kształtów elementów szklanych. Wierzch został zadrukowany motywem, zaprojektowanym pod Klienta. Wszystko szybko, sprawnie i w budżecie, a co najważniejsze z zachowanie pełnych zasad bezpieczeństwa w transporcie elementów szklanych. Dystrybucja upominków do klientów odbyła się kurierem.